Выборы в Израиле 2009  Русский

אודות

פורטל בחירות 2009 מרכז כתבות, מאמרים, דעות, בלוגים, סקרים, וקטעי וידאו העוסקים בבחירות לכנסת ה-18 שתתקיימנה בפברואר 2009. בחירות 2009 מציע שטף מידע עדכני, נגיש ומקיף אודות כל מה שמעניין מצביע פוטנציאלי - מפלגות, מנהיגים, דעות, סקרים ועוד.

מטרת פורטל בחירות 2009 הינה להביא את חווית ה-ווב 2.0 לעולם הפוליטיקה הישראלי. אנו מאמינים כי הגיעה השעה בה האינטרנט הופך לכלי מרכזי בידי האזרח בעודו שוקל את מילוי זכותו הדמוקרטית להצביע ולהשפיע. כדי להביא תפיסה זו לכדי מציאות, אתר בחירות 2009 משתמש בטכניקות האינטרנט המתקדמות והעדכניות ביותר להצגת מידע רלוונטי בצורה מושכת, מפולחת והכי חשוב - מובנת לכולם. כל הכלים המודרניים - בלוגים, פורומים, וידאו, ותגיות - מאפשרים התרשמות מקשת הדעות הרחבה הקיימת בחברה הישראלית.

עורכי הפורטל עוברים כל העת על מגוון רחב ומייצג של מקורות מידע ודגים עבורכם את כל תכני השעה, וחוסכים לכם זמן יקר. הפורטל והכותרות שבו ממויינות ל-4 קטגוריות עיקריות: כתבות מפורטלי חדשות, מאמרים של דעות ובלוגים, פוסטים נבחרים מפורומים וטוקבקים, וסרטוני וידאו פופולאריים. כל כותרת מכילה תאריך ושעה, כותב, מקור, קישור ותגיות.

הפורטל מאפשר לעשות חיפושים וחיתוכים של המידע שבו במגוון דרכים, בין אם בדרך המסורתית של חיפוש טקסט, ואם באמצעות מערכת התגיות המודרנית. הארכיונים הם אמצעי נוסף שיעזור לכם להתמודד עם ידיעות שפספסתם. מפלגות ומנהיגים בולטים מופיעים בעמודים אישיים המרכזים את כל הכתבות בהם זכו לאזכור. לעיונכם אנו מביאים שני סוגי סקרים המסייעים להבנת המשמעות הסטטיסטית: "סקר הסקרים" המציג ממוצע של כל סקרי השבוע, וסקר מגמה המציג את השינוי בסקרים לאורך תקופת זמן.

אנחנו נשתדל להביא לעיני הגולשים גם נושאי נישה שלא תמיד זוכים לסיקור מעמיק בעתונות המסורתית. בנוסף לאתרים המוכרים, נביא הפניות לבלוגים של אנשים רגילים העוסקים בנושאים הקרובים לליבם, החל משמירה על חופי ישראל וכלה בקשיי ניהול עסק עצמאי. אנו מקווים כי הצגת נושאים אלו תאפשר התרשמות מפעילות נציגי הציבור בתחומים המשפיעים על חיינו בדרכים שלא היינו מודעים להן. עיון בכלי תקשורת קטנים ואלטרנטיביים מבטיח כי נספק סיקור מאוזן ומייצג לרבדים הרבים של החברה הישראלית. אנחנו מבקשים כי תתריעו כאשר אנחנו מזניחים עניין מסויים או מפלים בדרך הטיפול בו. כמו-כן, אנחנו תמיד מחפשים מקורות מידע חדשים ומעניינים.

עזרו לבוני האתרים המסכנים

פסקה זו מופנית לכל הגולשים המשתמשים בדפדפן אקספלורר 6. כידוע לכם, זהו דפדפן מיושן, ארכאי, לא תומך בסטנדרטים מינימליים, בעל פרצות אבטחה רבות וזו רק ההתחלה. מה שלא ידוע לכם, זה הסבל הנפשי והכלכלי הנגרם לבוני האתרים המסכנים. אנחנו אוהבים את כל הגולשים ורוצים שכולם יהנו מפרי עמלינו. לצערינו, תמיכה באקספלורר 6 דורשת השקעת שעות רבות שעדיף והיו מופנות לשיפור חווית הגלישה (או לשינה בלילה). כל עוד יש אחוז ניכר של גולשי אקספלורר 6, האתרים לעולם לא יהיו הטובים ביותר שאפשר לבנות, וחבל שכך.

אנא שדרגו לדפדפן מודרני כגון אקספלורר 7 או פיירפוקס, וחסכו מאיתנו את הסבל האיום.

תודות

פורטל בחירות 2009 הוקם ומופעל על-ידי חברת יישומונים - שירותי פיתוח תוכנה ואינטנרנט. יישומונים מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט דינמיים לחברות, חנויות, בעלי מקצועות ויזמים. יישומונים מציעה שירותי פיתוח לפי דרישת הלקוח במגוון תחומים, החל ממערכות ניהול עסק בתוכנה וכלה באינטגרציית שירותי אינטרנט.

תודה מיוחדת לסטודיו שקדים על עיצוב הלוגו, עו"ד יריב דן על הליווי המשפטי, אסק4 ו-In4Use על העזרה בקידום האתר.