פורטל בחירות 2009 מרכז כתבות, מאמרים, דעות, בלוגים, סקרים, וקטעי וידאו העוסקים בבחירות לכנסת ה-18 שתתקיימנה בפברואר 2009. פורטל בחירות 2009 מציע שטף מידע עדכני, נגיש ומקיף אודות כל מה שמעניין מצביע פוטנציאלי - מפלגות, מועמדים, דעות, סקרים, תשדירי בחירות ועוד.

מטרת פורטל בחירות 2009 הינה להביא את חווית ה-ווב 2.0 לעולם הפוליטיקה הישראלי. אנו מאמינים כי הגיעה השעה בה האינטרנט הופך לכלי מרכזי בידי האזרח בעודו שוקל את מילוי זכותו הדמוקרטית להצביע ולהשפיע בבחירות לכנסת. כדי להביא תפיסה זו לכדי מציאות, פורטל בחירות 2009 משתמש בטכניקות האינטרנט המתקדמות והעדכניות ביותר להצגת מידע רלוונטי בצורה מושכת, מפולחת והכי חשוב - מובנת לכולם. כל הכלים המודרניים - בלוגים, קטעי וידאו, ותגיות - מאפשרים התרשמות מקשת הדעות הרחבה הקיימת בחברה הישראלית.

פורטל בחירות 2009 ידאג לשמור אתכם מעודכנים החל מהפריימריז במפלגות, הספינים בתקשורת, תשדירי התעמולה, עימותי המועמדים ופליטות פה מביכות בדרך. אבל לא רק דיבורים, נביא גם נתונים סטטיסטיים מהסקרים העדכניים ביותר, ונלווה אותם בניתוחים מעמיקים וזיהוי מגמות. נהיה אתכם בזמן המדגם בטלוויזיה, ניתוח התוצאות ועד לאשרור תוצאות הבחירות על-ידי ועדת הבחירות המרכזית.

Выборы в Израиле 2009  Русский

סקרי בחירות 2013

7 האחרונים

כותרות נוספות...

7 האחרונים

כותרות נוספות...

7 האחרונים